Mini Dondurmacı: yanlış tercih

Dün akşam Arnavutköy’de, Bodrum Mantı’nın hemen yanında yeni açılan italyan dondurmacısına gitmek amacıyla yola çıktık ama biz vardığımızda dükkan kapalıydı. Aklımızda dondurma olduğundan, hemen Bebek’teki Mini Dondurmacı’ya geçiş yaptık. Ben çilekli ve limonlu; Mert sakızlı, karadutlu ve çikolatalı; Neda çikolatalı, çilekli ve limonlu yedik. Marketlerde satılan hazır dondurmalardan farkı neydi anlamadım. Evimizin dibindeki Yeşilköy Roma Dondurmacısı’ndan kesinlikle daha başarısızdı. Hataydı.

5 Replies to “Mini Dondurmacı: yanlış tercih”

  1. Benim de gönlüm eski usül Roma dondurmacılarından yana. Nostaljiden dolayı da değil, genelde daha iyi oldukları için. Arnavutköy’dekinin adı Girandola. Bi yeşil elma ve vişnelisini yedim bir de hatırlamadığım birşeylisini. Hata değildi.

  2. artık gece 1e hafta sonları da 2 ye dek açığız.kesin bekleriz.benim gönlümde eski usul dondurmacılıkta olduğu için dondurmacı oldum.gelipte ne demek istediğimi anlardınız.saygılarımla.

  3. arkaslar bana roma dondurmasını antepe nasıl getıtırı bılırım yardımcı olurmusunuz numarısı fılan varmı

  4. Birgül hanım roma dondurmacısının telefonu 663 35 42
    kendinizi tanıtırsanız seviniriz ben sorumlu yöneticisiyim.
    Ceyda hanım sizinde güzel sözleriniz için çok teşekkür ederiz sizde dükkanımıza gelgiğinizde kendinizi tanıtırsanız çok seviniriz.
    saygılarımla.

Leave a Reply

Your email address will not be published.