La Girandola’nın müthiş dondurması

kopyasi-la-girandola-bebek-220708-001.jpg

Arnavutköy’deki La Girandola’da dün akşam yediğim dondurma, hiç abartısız, uzun zamandan beri yediklerim içerisinde en iyisiydi. Tattığım çeşitlerin herbirinin lezzetini ayrı ayrı çok etkileyici buldum. Çilekli dondurmanın içinde gerçek çilek taneleri var, limonlu dondurma sanki ev yapımı limonatanın donmuş hali gibi. Kaymaklı dondurmayı, mekanın sahibi Aslı Hanım gerçek kaymaktan yaptığını söyledi. Fındıklı ve çikolatalı olan dondurmanın içinde bütün bütün fındık parçaları bulunuyor.

kopyasi-la-girandola-bebek-220708-002.jpg

Şahane dondurma yiyip mutlu olmak istiyorsanız mutlaka buraya uğrayın.

Dondurmanın topu 2 YTL.

5 Replies to “La Girandola’nın müthiş dondurması”

  1. Senin tavsiyenle dün bebek-ortaköy istikametine yaptığımız yürüyüş esnasında tattık nefis dondurmasını. Karamel, çilek ve sakızlısından yedim. Özellikle karamellisi şok etti. İçinde ziyadesiyle karamel, badem ve karamel şekerlemesi vardı. Enfes bir tattı, çok da şeker personele sahip olduğunu gördük. Çok ihtiyaçları olmalarına rağmen verdiğimiz parayı bile bozma inceliğini gösterdiler.

  2. Geçen akşam yine uğradık La Girandola’ya. Bu sefer yabani vişneli, portakallı ve çikolatalıyı denedik. Portakallı ve çikolatalı çok çok iyi ama yabani vişneli bir şekilde lezzetten yoksun geldi bana. Olsun, yine de çok beğeniyorum ben burayı.

  3. ben de buranın mojitolu ve elma-tarcınlı dondurmalarını öneriyorum!! kesinlikle kacmaz!!

  4. Bir kaç hafta önce biz de uğradık yürürken. Yaban vişneli denemiştim, lezzetten yoksunmuş gerçekten. Bir tek çikolatalıyı beğendim denediklerimden. Bir de dondurmayı veren bayanın suratsızlığı ve negatifliği çok itici. Bir daha gidesim yok sırf o davranışlarından. Ben istiklal milanocuyum

Leave a Reply

Your email address will not be published.