Tıkıntı’dan Meksika Soslu Biftek

Epeydir yazamadığımın farkındayım ama bu mekan artık atlatılacak gibi değil. Yaklaşık 3 aydır takmış durumdayız. Ofiscek salatasından, ana yemeğine, makarna çeşitlerine kadar denedik. Benim favorilerim arasında Meksika Soslu Biftek, Köri soslu tavuk, zeytin ezmeli piliç, Yunan salata yer almakta…

Daha çok ofise istiyoruz ancak ara sıra mekanı ziyaretimiz de oluyor. Öğlenleri çok kalabalık doğal olarak. Şunu belirtmeliyim ki; lezzet ortalamanın çok üzerinde, porsiyonlar hayli doyurucu, gayet hızlı bir servis, canayakın bir hizmet anlayışı…

Fiyatlar: 15.00-9.00 TL arası değişiyor.

5 Replies to “Tıkıntı’dan Meksika Soslu Biftek”

  1. Bi dakika bi dakika.. Favori yemeğiniz Portekiz Usulü Tavuk değil mi yani? Nasıl yani? Bizzat ben kendim menünün en başından başlayıp teker teker deneyeceğim dedim.. Portekiz Usulünde takıldım:))

  2. Valla ben de bir kere gittim ve en çok Portekiz usulü tavuğa tezahürat yapan olduğu için onu yedim. Bağımlılık yaratması için sosunda her türlü adilik yapmışlar valla!

  3. @Şule
    Zaten Portekiz Usulü yemeden “Tıkıntı’cı”yım demeyin:) Ayrıca Toska salatasını denemediyseniz onu da tavsiye ederim. Rejim yaparken bilhassa, içinde yeşillikten çok tavuk olan bir salata hızır gibi yetişmez mi?:)
    @Eren
    Kesinlikle:) İşte o bağımlılardan biri de burada:) Yemeği yedikten sonra bunun içinde bu bu bu bu vardır diye sayacak kadar gurme birini bulmalı götürmeli ve bu sosun sırrı artık çözülmeli..Bu konuda girişimler de yok değil.Ben bi’ kez Tıkıntı’da yer bulamayıp köşedeki Cafe The Best’e gittim.. Orada Portekiz Usulü yedim. Ama yakalayamamışlar bence. Püreyi hazır püre sosundan yapmışlar. O zamandır yer yoksa siparişi söylüyorum ve bekliyorum birileri kalksın.. Zaten tanıdık olduk kapıdan girince anlıyorlar ne amaçla gelmişim:)

Leave a Reply

Your email address will not be published.