Bolu Et Lokantası Yeni Mekanda…

Yeni işe başlayana kadar dimağımdan geçmeyen en son ve bir kez Eren’le geçtiğimiz senelerde ziyaret ettiğim Et lokantası şu anki işe çok yakın olması sebebiyle uğrak yerim haline geldi. Aslında burada çalışan birçok kişinin de tercih sebebi, güzel sulu yemekleri sayesinde.

Ancak üzüldüğüm nokta şudur ki; köprüaltını tamamen yıkan belediye mekanları da dağılmak zorunda bıraktı. Bunlardan nasibini alanlardan bir mekan da Bolu Et Lokantası. Hemen karşıda kendine bir dükkan edinmiş ancak maalesef aynı keyfi vermiyor. Beyoğlu’nda yer alan bolkepçecilere benzemiş. Yemekler aynı kalitede devam ediyor. Ancak insanın gidesi pek gelmiyor. O yüzden çıkmadan buraya sipariş verdim. Sanırım bir süre böyle olacak. Sonra herşeye alıştığımız gibi buna da alışıp kabulleneceğiz.

Çorba+ıspanak: 4.5-YTL

3 Replies to “Bolu Et Lokantası Yeni Mekanda…”

  1. Hah, ben de yazacaktım, iyi olmuş. Ben Pazar akşamı sizin için ıspanak yedim, cacık içtim. Doğru, yeni yeri aynı keyfi vermiyor. “Tee, köprü altındaki yeri ne güzeldi” diye eski halini bilmeyenleri ezmek kalıyor bize. Bu arada orada yerken kulak misafiri oldum, Tansaş da ayın başında çıkacakmış. Başka herkes gidip Tansaş orada kalsaydı çok sinir olacaktım.

  2. haklısınız ben oranın sahibi oldugum halde alısamadım bir turlu.eski mekanımı çok seviyordum.ama bide tamamen ordan silinmek vardı diede düşünüp benimseyemediğim mekanımıa alıstırmaya çalısıorum kendimi.umarım sizlerde alışır beni sizlerden mahrum bırakmazsınız :)))

Leave a Reply

Your email address will not be published.