Makaragroup mekanı Fishpoint / Beerpoint

Beşiktaş sahilinde gezerken kalabalıktan bir an önce kaçıp yemek yemek isteği ile bulunmuş, manzarası güzel, herkesin kendi halinde sohbet edip yemek yediği bir yer. Yakınındaki birçok yerin “tıklım tıklım oturmak için sıraya girin” durumunun aksine Beerpoint’ın yarısının boş olması çok da güzeldi…

mekanın her biri başka bir grubu cezbedecek dört bölümü var:

  • girişin yanlarından dışarıdaki bölüm ayak üstü tahta masa sandalyelerde oturmaya razı gençlere
  • kapalı mekana girer girmez dev ekranlı bölüm maç izleyenlere
  • üst kat açık havada dj eşliğinde hit pop şarkılar eşliğinde manzaranın keyfini çıkarmak isteyenlere
  • en üst kat beyaz örtüleriyle rakı balık sofrasının kurulduğu ağır abilere.

Yemeklere gelince: beş peynirli ravioli güzel, sulu sulu değildi. peynir dağılımı başarılıydı. Porsiyonu da nasıl ayarladılarsa, tam yetecek kadardı.

Waldorf salata da resimden de görüleceği gibi gayet tatminkardı.

fishpoint

Yaz akşamlarında havanın biraz serinlediği saatlerde çok keyifli bir mekan

ravioli + waldorf + bira + soda = 45 ytl

http://makaragroup.com.tr/

3 Replies to “Makaragroup mekanı Fishpoint / Beerpoint”

  1. Okul hayatından dolayı 7 yılımı beşiktaşta geçirmiş biri olarak beerpointi severim. Çok gitmedim ama gittiğim zaman içerisinde rahat ettiğim bir mekan. Fiyatlarının çok ucuz olmadığını düşünmekle birlikte, verdiğim paraya acımadığım bir mekandır kendisi. Eğer kendimi rahat hissediyorsam ve tükettiğim şeyler beni memnun ediyorsa benim için tamamdır:):)

  2. Şu zamana kadar gittiğimde fiyatlarının bi miktar yüksek olması dışında keyifli bir mekan olduğunu düşünmüştüm. Ancak son gittiğimizde, servisin, yavaşlığı ve istediğimiz hiç bişeyin gelmemesi yanında bir biranın içinden çıkan çiğnenmiş sakız çıkması ve bu karşılık oranın sorumlusu olduğunu iddia eden beyfendinin sorun yok yönündeki yüzce açıklamaları ve sadece birayı düşüp hesabı ödetme çabası bu mekana bir daha adım atmamak için yeterli sebep oluşturdu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.