Don Pietro’dan deniz mahsüllü (?) pizza

Ufuk’tan ayrı, Ece’den ayrı, Kay’s adlı kafenin açtığı Don Pietro’nun pizzasının çok iyi olduğunu duyduğumuzdan, önünden geçerken telefonunu kaydetmiştik. Selçuk’la Cumartesi akşamı evde otururken ısmarladık. Tabii elimizde menü olmadığından, malzeme koydurarak ton balık ve karidesten ibaret bir deniz mahsüllü pizza yedik. 14 lira idi. Evet iki kişiye yeter boydaydı, hatta bitiremedik ama bayılamadık. Belki ince hamur tercih ettiğimizden. Her halükarda Ufuk’a veya Ece’ye sorup nelisini ısmarlamamız gerektiğini öğrenip bir şans daha vermeli.

7 Replies to “Don Pietro’dan deniz mahsüllü (?) pizza”

  1. tam 3 yıldır aralıksız don pietro dan yerim pizzalarımı denemediğim kaLmadı ve tek kelimeyle muhteşem ! bence tanınmış markalara kıyaslanamaz biLe lezzeti kesinlikle tavsiye ediorum :)

  2. don pietro bence muhteşem pizza yapıyor hatta yeni pizzası ottomana ve don pietro ya bayıldım:)))

  3. kesinlikle mazide kaldi.oradaki ustalar gustoyu yaratti inanin daha iyisini italiada dahi yok cok kisa surdu sadece 2 yil bu lezzetin tadina varabildim simdi juliselermis en kisa zamanda deneyecem sizlerede tafsiye ederim..

  4. dikkaktini çekerim gusto yaratıldığı gibi kapandı nasıl lezzet anlayışıysa bu :)
    don pietro 6.yılı şerefine yeni lezzetler eklemiş menüye bence süper olmuş arkadaşın dediği gibi ottoman süper bi lezzet ev yapımı şekerparesi mükemmel mutlaka denenmesi gerekenler içinde :)

Leave a Reply

Your email address will not be published.