Beerport’ta Port Pizza

Efes Pilsen’in birahaneleri iyileştirme procesini ne kadar takdir etsem de aslında beğenmiyorum. Mediokrasi şeysiler. Özellikle yemekleri. Yine de Beşiktaş’ta olsun, açık hava olsun, çaycıdan fazlası olsun deyince Beerport’ta bulduk kendimizi. Hayalimizin aksine çıstak müzikli ve sigara dumanlı oldu. Ama bu arada keşfettik ki aynı binada bir de Wineport diye bir kardeşi var. Madem şarapçılar tuttu, madem bu Beerport tuttu, ikisini tokuşturalım hesabı. Efes girişimi diye anladım. Güzel güzel boştu, menüsü aynıydı. Bilseydik oraya giderdik.

Yazarlardan mutlaka yemekten bahsetmelerini istiyorum, ben de edeyim. Şefin salatası tonlarca aysbergin üstü süslenmişi. Port pizza, donuk karides ve kalamarla ne iyi ne kötü. Midye tavadaki 6 midyenin tanesi bir liraya geliyor. Halbuki balıkçıda 40 tanesini 5 liraya falan. Artık diyet kola yerine bilerek mi yanlışlıkla mı normal kola getirdiler diye deşmeyeyim.

2 Replies to “Beerport’ta Port Pizza”

  1. benım hıt mekanım beerport yemeklerın lezzetı ve servıs hızlılıgı konusunda mukemmel bır yer ama yer bulma sıkıntısı ve bıde yuksek sesde muzık rahatsız edıcı bıraz bunada cozumu herhalde yan tarafa actıkları wıneportla bulmuslar herhalde ne olursa olsun besıktasta boyle bı mekanın olması cok ıyı bızım ıcın kafa dagıtmaya bırebır

  2. Bira deyince aklıma gelen en iyi yerlerden biri.Yemekler güzel fiyatlarıda uygun ama bazen servis çok agır kalıyo. Görünce yorum yapamadan gecemedim. Bu arada yazın bahçede mutlaka bira ve kalamar deneyin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.