Dönerci Ali Usta’da pilav üstü

Kartal civarında vakit geçirenler duymuştur Dönerci Ali Usta’nın methini. Daha önce gitmiştim ama aklım iş ile dolu olduğundan mı nedir, çok hatırlamadım lezzetini sonradan yazacak kadar. Bu gidişimde özellikle dikkat ettim, hatta tadını iyi alabilmek için 1,5 yedim.

İyidir, güzeldir, herkeslere tavsiye edilir. Boşuna metedilmiyor yani. Listeye eklemelik aslında.

1,5 pilav üstü, 1 porsiyon, 1 salata, 1 ayran, 1 light kola, 2 çay = 25 ytl.

PS. İskenderi tavsiye edilmez; İskender canavarı Kutluhan bile beğenmiyor…

www.donercialiusta.com.tr

18 Replies to “Dönerci Ali Usta’da pilav üstü”

 1. ben methinizi arkadaşlarımdan duydum bizzat kendim denemek istedim dükakana girdiğimde çok sıcak bir ilgiyle karşılandım döneri yedim ve çok beğendim başarılarının devamını dilerim

 2. İSTAMBULA MALTEPE CEVİZLİ İLK GELDİGİMDE DÖNERÇİ ALİ USTADAN BAHSETTİLER DÖNERİ NEFİS OLUYOR

 3. Hem yaprak et hemde hummalı bir çalışma bence mükemmmel……Her gün birini tadıyorum olamaz böyle bir lezzet..
  Lavaş dürüm mü yesem, pilav üstü mü yoksa tombik mi…… İskendere gelince oda kendine has olağanüstü bir lezzet. tereyağından, yoğurduna kadar nefis bir görüntü özenle pişirilip ve yine büyük bir ustalıkla kesilmiş etle buluşmuş. Tavsiye ediyorum.

 4. bence ali ustanın döneri hakkında olumsuz şeyler yazmadan önce birkez daha gözden geçirmenizi isterim Bir güzeli en ufak bir sivilce bile nası bozuyosa, ali ustanında bazı ufak tefek sıkıntıları olcaktır tabi bunlar zamanla telafisi mümkün olan şeyler.ben, olumsuz yazılar yazan arkadaşlar için birşey söylemek istiyorum sen hayatında böyle leziz döner yedindemi konuşuyon yoksa laf olsun diyemi.yürü ali usta meyve veren ağaç taşlanır helal olsun sana sen yoluna bak….

 5. harbiden ali ustaya helal başkayerde yiyom bu kadar güzel yiyemiyorum+çoooooooooooooook doyurucu

 6. dönerinden iskenderine tombiğinden lavaşına gerçekten mükemmel tatlar sunan bir lokanta.et severlere hiç düşünmedn önereceğim bi yer kesinlikle tavsiye ederim 10 üzerinden 10..çalışanları gayet hızlı güleryüzlü hizmet kusursuz kesinlikle memnun kalacaksınız..

 7. Ali usta bir şey hariç gerçekten lezzetli. o da lavaş ekmeği. Ben lavaş ekmeği yerken zorlanıyorum. lastik gibi oluyor. Bazen böyle ama bazende çok gevrek oluyor. bunu da anlayamadım. ya unun azizliği. yada ustanın. Başarılar ali usta ve ekibine

 8. ben avrupa yakasında oturuyorum genelde müsait olduğumuz hafta sonları ailecek gittiğimiz bir mekan ,çok uygun fiyatlarla ailecek tıka basa doyup üzerinede keyifli bir sohbetle çay içip vakit geçirilecek bir yer,personelin güzel ilgisi güler yüzlülüğü ayrıca bir artı sebebi.

 9. al elmaya taş atan çok ollurmuş.o kötü yorumları çekemeyenler atmış belli..nerde bu kadar güzel döner yediniz söyleyinde bilelim o zaman.sizin beğenmediğiniz bu döner nedense herkesi gözünde 1 numara.bence doktora görünsün o arkadaşlar..tad alma bozuklukları olabilir…

Leave a Reply

Your email address will not be published.