Nu Noodle’dan ofise servis

Bütün nöronlarımızı korkunç sıkıcı bir iş için seferber etmek üzere senior’ım Bahadır ve ben çekirge, dün yine ofiste kreatifçe mahsur kaldık. Bir önceki mahsur kalışında Bahadır Nu Noodle’dan noodle söylemişti. Ertesi gün öyle bir ballandırarak anlatmıştı ki resmen akşam geç çıkıp çalışasım geldiydi, sırf bu nedenle. “Deli gönül yemek ister, iş bahane” hesabı!

Dün akşam öyle kolay kolay çıkamayacağımız belli olunca hemen Nu Noodle sitesine girip siparişimizi verdim. Siteden hem noodle çeşidine, hem içindeki malzemeye, hem de sosa karar veriliyor. Bahadır tavuk, mantar ve brokolili, ben dana eti, yeşil biber ve brokolili noodle söyledik. Tatlı-ekşi sos istedik. Paket servis epey hızlı, gerçi Cihangir’den Beyoğlu’na gelmek zaten ne kadar vakit alabilir – diyorum ama bir yandan da çok vakit aldırtan müesseseler mevcut, biliyorum.

Noodle’larımız tepeden açılan klasik karton kutularında geldi. Kutu küçük gibi görünüyor ama ben bitiremedim. Malzeme gayet bol, lezzet yerinde. Biraz daha az pişmiş olabilirmiş, tek eleştirim bu. Bahadır doymadı, benden kalanları da hüpletti. Ama o ekstra iştahlı bir adam, müsterih olun, normalde doyulabilir bir porsiyon geldi.

Benimki 14.90, onunki 11.90 tuttu.

www.nunoodle.com

Leave a Reply

Your email address will not be published.